Read ile by Oruç Aruoba Free Online


Ebook ile by Oruç Aruoba read! Book Title: ile
The author of the book: Oruç Aruoba
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 35.51 MB
Edition: Metis Yayıncılık
Date of issue: May 1999
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books:

Cok ozel bir kitap "Ile" sevgili Oruc Aruoba'nin gunlugu gibi... Ozel alaninda yasadigi gelgitleri dusunceleri okurken kah fikirler arasinda savruluyor, kah kendinize yeni yollar aciyorsunuz.

Temeli "sorgulamak" uzerine kurulu eserde paylasilan siir ve alintilar da fikirler kadar guzeldi. Tadini cikara cikara okumak icin agirdan aldim bile bile.

Neden 4 yildiz verdigime gelince: Cok fazla cumle icinde cumle vardi. Bazi yerlerde geri donerek okudugum satiri bastan aldigim zamanlar oldu. Fakat butun olarak dusunuldugunde bu saydigim minik farklilik bile kitabi okunmaya deger kilan farkliliklarindan beri.

Tez vakitte diger kitaplarini da okuyacagim...

Read Ebooks by Oruç AruobaRead information about the author

Ebook ile read Online! Yazar ve felsefecidir. 1948 yılında Karamürsel'de doğdu. TED Ankara Koleji'ni bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisansı'nı aldı. Aynı üniversitede Felsefe Bilim Uzmanı oldu. Felsefe doktorasını tamamladı ve öğretim üyeliği yaptı (1972-1983). Tübingen Üniversitesi (Almanya) felsefe semineri üyeliği (1976-1977) ve Victoria Üniversitesi (Wellington) (Yeni Zelanda) konuk öğretim üyeliğinde bulundu (1981). Çeşitli basın organlarında yayın yönetmenliği, yayın kurulu üyeliği ve yayın danışmanlığı yaptı. Birçok dergide yazı ve çevirileri yayınlandı. Serbest yazar olarak çalışmaktadır.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to ile
Read EBOOK ile by Oruç Aruoba Online free

Download PDF: ile.pdf ile PDF